Půjčka Zaplo vás do dluhů a jiných problémů určitě nepřivede

Půjčka Zaplo vás do dluhů a jiných problémů určitě nepřivede

Ideální nebankovní půjčka se vás neptá, na co peníze chcete, a dovolí vám nastavit si splatnost přesně tak, jak potřebujete. Půjčka Zaplo splňuje tyto parametry na jedničku a ráda přidá i něco navíc. Mezi její největší benefity patří rychlé vyřízení a velmi vysoké procento schválených žádostí.

Neočekávané výdaje si nevybírají, a když se jich sejde v jednom měsíci trochu více, mohou představovat vážný problém. Nenechte penále za neuhrazené splátky nebo pokutu za pozdní vyrovnání limitu na kreditní kartě narůst do obřích rozměrů, a sjednejte si rychlou a levnou půjčku teď hned. Vyplňte pár řádků v našem jednoduchém formuláři, a pak už si jen počkejte na schválení. Jakmile proběhne, budete mít peníze na účtu do 24 hodin. Odkládat řešení svých závazků se totiž nikdy nevyplácí.

Půjčka Zaplo – půjčka prověřená 13 státy

Miláček všech fandů vtipných televizních reklam – Půjčka Zaplo – není na našem finančním trhu žádným nováčkem. Své služby poskytuje klientům již ve 13 zemích světa a v roce 2016 se dokonce stala nejoblíbenější mikropůjčkou v ČR.

Svou největší výhodu vám půjčka Zaplo představí hned v úvodu. První půjčení peněz totiž budete mít zcela zdarma. Skutečně nic navíc neplatíte, RPSN je krásných 0%. Splatnost si můžete zvolit v libovolném rozmezí 7-30 dní. Jen počítejte s tím, že první půjčka Zaplo nikdy nepřesáhne 8 000 Kč, později se úvěrový limit zvedá až na příjemných 20 000 Kč. Oceníte i další výhody:

  • schvalování probíhá 24 hodin denně 7 dní v týdnu
  • Půjčka Zaplo má účet u všech českých bank, peníze tedy na svůj účet dostanete prakticky okamžitě
  • výplata v hotovosti je možná na všech pobočkách trafik GECO
  • nepotřebujete ručitele ani zástavu
  • procento schválených žádostí se pohybuje okolo 90%
  • není přihlíženo k rejstříku trestů

Půjčka Zaplo je vám k dispozici kdykoliv a kdekoliv. Veškerou administrativu jednoduše vyřídíte on-line a bez zbytečných průtahů. Objevte její výhody i vy!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *