Půjčit si v bance je pořád výhodné, takže proč o tom alespoň nepopřemýšlet?

Oproti minulosti je bankovní půjčka o něco jednodušší, vyřízení je také poměrně rychlou záležitostí. Takže co chtít více? Samozřejmě, pokud chcete nebankovní řešení, nikdo vám nebude bránit, ale půjčka právě v bance také není zcela od věci. Pokud vám bude schválena, dosáhnete bezesporu i na zajímavou úrokovou sazbu.

V bance to v moderní době už jde s menší porcí administrativy

Dnešní bankovní půjčky je možné sjednat dokonce i online. Možností je přitom v tuzemsku tolik, že si vybere snad každý. Banky samozřejmě mají přísnější kritéria pro schválení oproti nebankovním subjektům, nicméně není důvod vzdávat se již dopředu. Pokud máte pravidelný příjem, možná budou vyšší úroky než podle představ, přesto ale stále poměrně výhodné.

Pojďme si představit pár zajímavých příkladů, z nichž určitě můžete čerpat inspiraci. Předností bankovních úvěrů je samozřejmě také diskrétní jednání, nikdo přeci nemusí vědět, že jste v určité finanční tísni, že? Možná si také chcete půjčit na rozjezd nového podnikatelského záměru, každopádně se s tím není třeba svěřovat sousedům, na banky se prostě můžete spolehnout!

notebook, peníze, cash
Půjčit si v bance je pořád výhodné, takže proč o tom alespoň nepopřemýšlet?

Bankovní půjčka od České spořitelny je dnes už zavedenou klasikou bankovního trhu

Jistě ji také dobře znáte, minimálně z reklamních sloganů a elegantní kombinace modré s červenou na každé pobočce. Česká spořitelna nabízí pestrou paletu služeb pro každého, od běžného účtu až po spotřebitelský úvěr nebo dokonce hypotéku. Stačí si vybrat a vše dohodnout, samozřejmě není ani nutné chodit osobně na pobočku hned, většina jednání se odehraje online. Jakou si zde můžete sjednat půjčku?

  • Možné rozmezí je 20 až 700 tisíc korun. Doba splatnosti je pak jeden rok až deset let.
  • Úroky začínají na sympatické hranici, konkrétně jde o necelých sedm procent (6,9 %).
  • Nabízí se také možnost odkladu splátek, a to dokonce až dvakrát během každého roku.

Další možností pro ty, kteří přemýšlejí o bankovním úvěru, je Hello půjčka. S ní můžete získat až jeden milion korun na sedmileté období. Samozřejmě je zcela bezúčelová a úroková sazba je ještě o něco zajímavější než u České spořitelny, startuje totiž na 5,9 %. A jen tak mimochodem, u dnešních půjček mnohdy ani nemusíte mít bankovní účet tam, kde žádáte – převod peněz je možný v podstatě kamkoliv.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.