Poctivá nebankovní půjčka

Na trhu s půjčkami se v posledních letech roztrhl pytel s nebankovními půjčkami. S narůstajícím množstvím produktů je tak stále méně pravděpodobné, aby se v nich běžný spotřebitel vyznal. Pojďme se proto společně podívat, kde hledat poctivou nebankovní půjčku a jakým místům se naopak vyhnout.

Jak poznat možný problém?

Nebankovní půjčky jsou stále více v oblibě, což vede k jejich nárůstu. Prudký nárůst finančních produktů s sebou přináší výhody i nevýhody. V prvé řadě je výhodou, že lidé mají možnost si vybrat ze skutečně pestré nabídky trhu. Oproti tomu však stojí jedna velká nevýhoda, a to zmatek. Pro běžného spotřebitele je v dnešní době velmi těžké vyznat se mezi těmi všemi bankovními i nebankovními půjčkami, a proto je třeba upozornit na půjčky, které dozajista nikomu službu neudělají. Jedná se o tu část nebankovních půjček, kde se nehledí na skutečnost, že žadatel nemá trvalý příjem na úhradu splátek a že je veden jako dlužník u jiné společnosti poskytující půjčky.

První půjčka zdarma?

Na druhou stranu existují i nebankovní půjčky, které dohání klasické půjčky bankovní. Postavení těchto „kvalitních nebankovních půjček“ je zvláště pak dáno tím, že ví, komu půjčují. To znamená, že po žadateli požadují splnění několika základních podmínek, díky kterým si žadatele a zvláště pak jeho schopnost splácet prověří a ověří. Například rerum.cz požaduje, abyste byl žadatel občanem ČR, ve věku od 25 do 65 let a s aktivním připojením k mobilní síti. Dále pak dle rerum.cz nesmí být žadatel veden u jiné instituce poskytující půjčky jako dlužník či být v insolvenci a naopak musí mít dostatečný a trvalý příjem.

Rerum.cz aneb půjčka bez poplatků

Rerum.cz nabízí žadatelům půjčku bez poplatků. Tato rychlá nebankovní půjčka, jako půjčka do 15 000 Kč je zcela zdarma, tedy bez jakýchkoli úroků a poplatků. Pro její získání stačí provést jen pár jednoduchých kroků v registraci, díky kterým bude první půjčka vyhodnocena a předschválena.

Co musíte udělat?

Pro získání první půjčky online vám postačí vyplnit online registraci na internetových stránkách rerum.cz, přiložit oskenovanou kopii vašeho platného občanského průkazu a provést verifikační platbu 1 Kč z vašeho bankovního účtu, která slouží k ověření vašeho účtu ve váš prospěch.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.