První nebankovní půjčka bez poplatků

Vánoce se blíží a Vám v peněžence či na účtu zbývá posledních pár korun? Musíte přemýšlet nejen nad tím, čím obdarujete své blízké, ale také, za co dárky seženete? Řešením může být nebankovní půjčka. Je však zapotřebí vybírat obezřetně! Pojďme se proto podívat, jaká půjčka na Vánoce je pro vás výhodná?

Proč volit nebankovní půjčku?

Obliba nebankovních půjček v posledních letech neustále roste. Lidé totiž oceňují možnost získat peníze rychle a bez zdlouhavých průtahů, zvláště v případě událostí, které se pojí s nečekanými výdaji. Určitě to všichni znáte. Rozbilo se vám auto a vy je potřebujete opravit, protože je to vaše jediná možnost, jak se dopravit do práce, a tak na jeho opravu dáte svoje poslední finance, přestože potřebujete peníze i na další věci. Přesně v takové situaci člověk nebankovní půjčku vskutku ocení.

Půjčka bez poplatků

Rozhodne-li se člověk pro nebankovní půjčku, musí postupovat obezřetně. Je sice pravdou, že společnosti poskytující nebankovní půjčky online se začínají vyrovnávat bankovním společnostem, ale toto pravidlo neplatí plošně. Jedním z atraktivních a zaručených řešení se vám může stát rychlá nebankovní půjčka Rerum, která je první půjčkou bez poplatků. Noví klienti mají totiž nárok na první půjčku zcela zdarma, tedy bez jakýchkoli úroků a poplatků.

Co musíte udělat pro půjčku zdarma?

Půjčka je poskytována v částce od 500,- Kč do 15.000,- Kč se splatností od 8 do 30 měsíců. A jak již bylo uvedeno, první půjčku můžete získat zcela zdarma. K tomu vám postačí provést pár jednoduchých kroků, připravit si průkaz totožnosti a jednu korunu. V prvé řadě na stránkách rerum.cz vyplňte online registraci a přiložte k ní oskenovanou kopii vašeho platného občanského průkazu. Jakmile se zaregistrujete, proveďte k prověření vašeho účtu, na který mají být peníze zaslány, verifikační (tedy ověřovací) platbu ve výši 1,- Kč.

Obecné požadavky

Ať už si půjčujete poprvé, nebo podruhé musíte splnit obecné požadavky na vaši osobu. To znamená, že pro poskytnutí půjčky musíte být občanem ČR ve věku od 25 do 65 letu s aktivním připojením mobilní sítě a bankovním účtem v libovolné bance na území ČR. V neposlední řadě nesmíte být veden u jiné instituce poskytující půjčky jako dlužník či být v insolvenci a naopak musíte mít dostatečný a trvalý příjem.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *