Jak splácet každý měsíc méně?

stevepb / Pixabay

Pokud již máte nějakou půjčku, jistě víte, že pravidelné měsíční půjčky nejsou vůbec žádné terno. Ba naopak. Jsou neuvěřitelně vysoké a nemůžete si prakticky nic dovolit. Stojí takový život vůbec za to? Máte to vůbec zapotřebí? Přinášíme vám jednoduchou radu, jak snížit splátky i celkově půjčky.

Výborná varianta pro ty, jež mají více půjček

Máte-li více půjček najednou je toto pro vás naprosto nejlepší a nejschůdnější varianta. Půjčky si totiž u spousty ekonomických subjektů můžete spojit do jedné a splácet tak výrazně nižší částku a u některých dokonce i kratší dobu. Největší výhodou je ušetřená částka, protože ve většině případů nebudete muset tolik přeplácet. Dále je samozřejmě velkým plusem snížená pravidelná splátka, takže si nebudete muset tolik ukrajovat z rodinného rozpočtu a v neposlední řadě je zde spousta výhod, jež dostanete jako bonus ke konsolidaci.

Kde vám poskytnou výhodnou konsolidaci půjček?

Toto spojení neboli konsolidaci půjček vám zajistí, jak už bylo zmíněno výše, na spoustě míst. Jedná se například o Air Bank, Českou spořitelnu, Equa Bank, zuno. cz a další. Máte tedy skutečně velký výběr a záleží pouze na vás, kdo je vám nejvíce sympatický. Rozhodnout se můžete i na základě výše zmíněných bonusů, které u jednotlivých společností dostanete. U Equa Bank se kupříkladu jedná o tablet Lenovo, jež získáte při refinancování půjčky, tedy převedení půjčky k Equa Bank s novými podmínkami. U zuno.cz máte zase možnost ušetřit až 21 094 Kč. To už je pořádná částka, kterou pak můžete použít na co jen chcete. V neposlední řadě například u České spořitelny získáte možnost až dvakrát ročně odložení řádné měsíční splátky, možnost zvýšení nebo snížení měsíčních splátek podle potřeby až o 50 % a jako poslední avšak neméně důležitá je tady i možnost do 60 dnů od podpisu smlouvy bezplatně od ní odstoupit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.