Naprosto nejlepší varianta vypořádání se s dluhy

Jak se vyporadat s dluhy
marc87 / Pixabay

Máte aktuálně několik půjček u různých bank či jiných ekonomických subjektů? Hodilo by se vám každý měsíc splácet klidně i o polovinu méně? Potřebujete profesionální pomoc? Tak v tom případě na nic nečekejte a ihned zamiřte do nejbližší pobočky Air Bank. Právě zde totiž mají pro vás připravenou konsolidaci všech vašich stávajících půjček do jedné s nižšími úroky a splátkami.

Jedna půjčka, jedna splátka, jedny úroky

Pokud už vás skutečně současný stav vašich financí nebaví a chcete s tím něco udělat, můžete se obrátit, stejně jako tisíce spokojených zákazníků, na Air Bank. Právě zde totiž můžete zkonsolidovat půjčky i z nebankovních subjektů, jakými jsou například Cetelem, Cofidis, Profi Credit, Home Credit a spoustu dalších. Zároveň se může jednat jak o hotovostní půjčky, tak i o kreditní či splátkové karty, nebo kontokorent. Prostě vše, co si jen kde můžete nasmlouvat.

Kolik ušetříte?

Samozřejmě, že jsou nejdůležitější ušetřené penízky. Uvedeme si tedy nyní příklad, abyste věděli, kolik tímto naprosto jednoduchým krokem ušetříte. Řekněme, že máte například půjčeno 200 000 korun. Měsíční splátku jste spolu s vaším bankovním úředníkem nastavili ve výši 4 467 Kč a budete takto splácet po dobu 69 měsíců. Pokud byste v tomto duchu pokračovali dále, zaplatili byste ve výsledku o 108 204 korun víc. Ovšem když si půjčku převedete do Air Bank a necháte si tento úvěr zrefinancovat, můžete ušetřit až 55 682 korun, což je naprosto neuvěřitelná částka. Za ni si už budete moct koupit ojeté auto, novou sedačku, kuchyňskou linku, nebo nádhernou rodinnou dovolenou.

Konsolidace či refinancování se skutečně vyplatí

Proto už nepřeplácejte a převeďte si půjčku k Air Bank, kde skutečně ušetříte! Pokud vám ty peníze za to nestojí, tak alespoň pro ten dobrý pocit, že jste něco udělali správně.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.