Odpočiňte si od splátek klidně i několikrát ročně

Odpočiňte si od splátek klidně i několikrát ročně
Devanath / Pixabay
Určitě víte, že každá splátka je velice unavující a deprimující. Nejen, že na ni musíte ve dne i v noci myslet, abyste ji nezapomněli odeslat, ale také i neustálý úbytek peněz na účtu na náladě nepřidá. Pokud však máte půjčku například u České spořitelny, ČSOB či u GE Money Bank, můžete se radovat, protože pravidelné splácení po vás nemusí vždy a za každých okolností vyžadováno.

Splácení půjčky u České spořitelny můžete dvakrát ročně odložit

Máte-li úvěr u první z výše zmíněných bank, tedy u České spořitelny, máte asi ty nejvýhodnější podmínky, které vám mohly být na trhu s finančními úvěry poskytnuty. Splácení si totiž můžete dvakrát ročně beztrestně a bezplatně odložit, zároveň si můžete i výši splátek kdykoliv snížit nebo zvýšit, a to až o 50 %, nebo si můžete kdykoliv změnit datum měsíční splátky. Česká spořitelna vychází svým klientům maximálně vstříc a jste-li jedním z nich, máte velké štěstí, protože máte k dispozici spoustu výhod.

U ČSOB můžete odložit měsíční splátky až o 3 měsíce

U druhé výše zmíněné banky, a to u ČSOB, dostanete k dispozici velice podobné výhody jako u České spořitelny, avšak místo dvou odkladů ročně máte k dispozici pouze jeden, ovšem za to na celé tři měsíce. Můžete si tak celé tři měsíce odpočinout od hektického a stresujícího splácení a od nekonečného myšlení na půjčku. Splátky si navíc i u této banky můžete kdykoliv snížit či zvýšit. V neposlední řadě je nutné říct, že půjčku od ČSOB můžete zcela zdarma splatit dřív.

GE Money Bank nabízí svým klientům pouze zdarma předčasné splacení

Pokud máte půjčku u poslední z výše zmíněných bank, a to u GE Money Bank, máte k dispozici nejméně výhod ze všech námi vybraných bankovních subjektů. Půjčku totiž můžete pouze zdarma předčasně splatit, datum splátek si můžete sami zvolit a případně jej i během splácení měnit. To je ale vše. Avšak i tak je půjčka od GE Money Bank jedna z nejlepších na našem trhu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.