Abivia – rychlá pomoc při oddlužení

Nevidíte jiný způsob, jak vyřešit svou neutěšenou finanční situaci, než se pokusit o osobní bankrot? Dobrá rada zní, nesnažte se podstoupit všechny zákonné procedury na vlastní pěst. Je jich skutečně hodně a rozhodně nejsou jednoduché. V této věci se rozhodně vyplatí konzultovat s odborníky. Kde je najdete?

Abivia s.r.o.

Společníky firmy jsou renomovaní právníci, kteří se specializují právě na insolvenční právo, na jehož výkon formou oddlužení neboli osobního bankrotu, se společnost zaměřuje. Poskytuje služby těm, které jejich finanční závazky potápějí rychle ke dnu. Prostřednictvím insolvenčního zákona efektivně řeší situaci dlužníků, kterým tak zákonným způsobem umožňuje za splnění zákonem daných podmínek snížení jejich dluhu až o 70%. Společnost vybudovala síť poradců po celém území republiky, a proto jsou její služby snadno dostupné každému.

Služby pro vás

Společnost Abivia vás rychle a profesionálně oddluží. Garantuje vám, že každý zadaný insolvenční návrh bude zpracován advokátem, a to do 48 hodin od přijetí zakázky. V případě, že vás tlačí čas, jsou odborníci z Abivia s.r.o. schopni vypracovat váš návrh a dodat jej na příslušný soud už do 24 hodin. Úvodní konzultační schůzka, na které poradce Abivie provede finanční rozbor vaší situace a předběžně rozhodne, zda je pro vás osobní bankrot dostupný a možný, je samozřejmě zdarma, zpracování celého návrhu pak Abivia garantuje za ceny nižší než obvyklé. Samozřejmostí je, že dojde-li vinou společnosti k procesní chybě, provede okamžitou přednostní a bezplatnou opravu, případně i vrátí peníze.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.