Krotitelé dluhů

Krotitelé dluhů je seriál, který natočila a odvysílala Česká televize. Aktuálně byla již odvysílána 3 série seriálu Krotitelé dluhů. Cílem tohoto seriálu je zvýšení finanční gramotnosti a také pomoc lidem co se dostali do problémů s dluhy

Krotitelé dluhů na ČT

Seriál krotitelé dluhů se snaží lidem pomáhat s jejich finančními problémy a dluhy. V každém díle seriálu Krotitelé dluhů se jeho autoři věnují nějakému reálnému příběhu ze života. V seriálu krotitelé dluhů se řeší problémy s dluhy, s půjčkami, s exekucemi a především to, jak podobným problémům předcházet.

Seriál krotitelé dluhů není jen o pomoci jednomu konkrétnímu dlužníkovi. Velká většina příběhů, kterým se seriál krotitelé dluhů věnuje, je obecných. Lidí, které mají stejné problémy, jako ti v seriálu je v české republice čím dál tím více.

Krotitelé dluhů – pomoc s dluhy a exekucemi

Seriál krotitelé dluhů, se ale netýká jen pomoc s dluhy a exekucemi. Jsou zde řešeny i různé finanční problémy, které mohou vzniknout při podnikání, nebo běžných finančních problémů v domácnosti, kdy mnoho rodin žije od výplaty k výplatě a jakýkoliv nenadálý výdaj je překvapí a nemile zasáhne.

Hlavní myšlenkou seriálu krotitelé dluhů na ČT je především to, aby lidí zjistili, že každý problém se dá řešit. Že se nevyplatí dělat mrtvého brouka nebo se vzdávat bez boje. Je pravda, že mnoho dlužníků se se svými dluhy a exekucemi dostalo do hluboké slepé uličky a cesta zpět nebývá snadná, ale s trochou odhodlání je možné to zkusit

Seriál krotitelé dluhů je velmi záslužný počin, a v nějaké formě by měl být určitě i součástí výuky na středních nebo základních školách. Naučit se zacházet z peněz a zvládat různé základní finanční produkty jako jsou půjčky, kreditní karty, hypotéky by mělo být součástí základního vzdělání. Umět žít s penězi a rozumně si půjčovat je určitě důležitější znalost než kdy skončila třicetiletá válka nebo jakože to větu vlastně řekl Pythagoras.

Více o pořadu krotitelé dluhů najdete třeba zde.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *