Kouzelná půjčka slaví 1. narozeniny

Kouzelná půjčka
Kouzelná půjčka

Zodpovědný poskytovatel krátkodobých půjček Kouzelná půjčka slaví své první narozeniny a zároveň přichází se zajímavými statistikami, díky kterým se o ní dozvíme zase o trochu více.

Nejzajímavějším číslem je určitě počet schválených a zamítnutých žádostí. Kouzelná půjčka měla již od počátku nastavena přísná pravidla, neboť si zakládá na zodpovědném půjčování a své klienty nechce dostávat do finančních problémů. Počet zamítnutých žádostí je 83 %. Díky takto přísně nastaveným pravidlům se Kouzelná půjčka dostala na neuvěřitelných 11 % klientů, kteří nesplatili svou půjčku v řádném termínu, což je v segmentu, ve kterém Kouzelná půjčka působí (tedy krátkodobé půjčky), skutečně ojedinělé. Očekávání bylo až 25 % klientů, kteří splatí půjčku po splatnosti.

Dalším zajímavým číslem je průměrná výše půjčky a doba splatnosti. V průměru si klienti Kouzelné půjčky půjčují 11 047 Kč a jejich průměrná splatnost je 25 dnů.

Nejčastějšími klienty Kouzelné půjčky jsou dělníci, kteří pracují pro velké korporace, administrativní pracovníci, vedoucí pracovníci, státní zaměstnanci a také OSVČ.

43 % klientů je svobodných, 37 % vdaných/ženatých a 20 % rozvedených. 42 % klientů má děti.

Zajímavá vás, za jak dlouho budete mít peníze na svém účtu? Průměrně měli klienti peníze na svém účtu již do 20 minut! Potřebujete-li  půjčku ihned, Kouzelná půjčka je pro vás tím pravým řešením.

Na rozdíl od 80 % její konkurence vám poskytne první půjčku ve výši až 10 000 Kč a nezaplatíte žádný registrační poplatek, který má nastaveno 70 % konkurenčních společností. Poštovní poukázkou vyplácí svým klientům 60 % konkurence, z čehož vyplývá, že s penězi nebudete moci disponovat tak rychle jako u Kouzelné půjčky.

Za rok fungování si Kouzelná půjčka získala celou řadu spokojených klientů, kteří využívají jejich služeb opakovaně. Svědčí o tom fakt, že desítky klientů čerpají více než desátou půjčku. Potřebujete-li si půjčit a očekáváte-li seriózní přístup a rychlé vyřízení půjčky, není nic jednoduššího, než vyplnit žádost o půjčku.

  1. Dobrý den
    mám dluhy ale mám plán jak je splatit je to dlouhodobé ale účinné.Chci koupit dúm spravit ho a prodat a splatit tak dluh ale kdiž ho napíšu na sebe či ženu dúm zabaví je možné dúm napsat na nezletilé děti tak aby byl nezabavitelný?děkuji

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.