Kouzelná půjčka slaví 1. narozeniny

Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka

Zodpovědný poskytovatel krátkodobých půjček Kouzelná půjčka slaví své první narozeniny a zároveň přichází se zajímavými statistikami, díky kterým se o ní dozvíme zase o trochu více.

Nejzajímavějším číslem je určitě počet schválených a zamítnutých žádostí. Kouzelná půjčka měla již od počátku nastavena přísná pravidla, neboť si zakládá na zodpovědném půjčování a své klienty nechce dostávat do finančních problémů. Počet zamítnutých žádostí je 83 %. Díky takto přísně nastaveným pravidlům se Kouzelná půjčka dostala na neuvěřitelných 11 % klientů, kteří nesplatili svou půjčku v řádném termínu, což je v segmentu, ve kterém Kouzelná půjčka působí (tedy krátkodobé půjčky), skutečně ojedinělé. Očekávání bylo až 25 % klientů, kteří splatí půjčku po splatnosti.

Dalším zajímavým číslem je průměrná výše půjčky a doba splatnosti. V průměru si klienti Kouzelné půjčky půjčují 11 047 Kč a jejich průměrná splatnost je 25 dnů.

Nejčastějšími klienty Kouzelné půjčky jsou dělníci, kteří pracují pro velké korporace, administrativní pracovníci, vedoucí pracovníci, státní zaměstnanci a také OSVČ.

43 % klientů je svobodných, 37 % vdaných/ženatých a 20 % rozvedených. 42 % klientů má děti.

Zajímavá vás, za jak dlouho budete mít peníze na svém účtu? Průměrně měli klienti peníze na svém účtu již do 20 minut! Potřebujete-li  půjčku ihned, Kouzelná půjčka je pro vás tím pravým řešením.

Na rozdíl od 80 % její konkurence vám poskytne první půjčku ve výši až 10 000 Kč a nezaplatíte žádný registrační poplatek, který má nastaveno 70 % konkurenčních společností. Poštovní poukázkou vyplácí svým klientům 60 % konkurence, z čehož vyplývá, že s penězi nebudete moci disponovat tak rychle jako u Kouzelné půjčky.

Za rok fungování si Kouzelná půjčka získala celou řadu spokojených klientů, kteří využívají jejich služeb opakovaně. Svědčí o tom fakt, že desítky klientů čerpají více než desátou půjčku. Potřebujete-li si půjčit a očekáváte-li seriózní přístup a rychlé vyřízení půjčky, není nic jednoduššího, než vyplnit žádost o půjčku.

  Komentáře k článku

  1. Honza   •  

    Dobrý den
    mám dluhy ale mám plán jak je splatit je to dlouhodobé ale účinné.Chci koupit dúm spravit ho a prodat a splatit tak dluh ale kdiž ho napíšu na sebe či ženu dúm zabaví je možné dúm napsat na nezletilé děti tak aby byl nezabavitelný?děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..