Jak se nezadlužit – první půjčka zdarma

stevepb / Pixabay
Mnoho odborníků téměř neustále varuje nad půjčkami. Dělají to hlavně z toho důvodu, že nás mohou výrazně obrat na úrocích a dostat nás do dluhových pastí. Nelze však všechny úvěrové produkty házet do stejného pytle. Ačkoliv obecně jsou doporučovány hlavně půjčky bankovní, i v segmentu těch nebankovních najdeme ideální možnosti toho, jak si půjčit výhodně. Pomůže nám v tom i adresa http://pujckyprehledne.cz/rychla-pujcka-pred-vyplatou, která nám přinese přehled dobře hodnocených a kvalitních půjček před výplatou.

A právě v nich můžeme najít společnosti, které nám půjčí zcela zdarma – bez úroků a poplatků. Pojďme se podívat, jak to funguje a které společnosti zvolit.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Často žádné specifické nejsou, jelikož tuto výhodu dané společnosti nabízejí v rámci první půjčky. Pokud si tedy u ní půjčíte poprvé, může vás potkat to pozitivum, že v den splatnosti vrátíte přesně tolik, kolik jste si vypůjčili – a ani o korunu méně. I proto se tak tento typ půjčky stává nejvýhodnější formou. Zároveň eliminuje riziko toho, že byste se snad mohli zadlužit. Právě úroky jsou totiž s vnikem dluhů často pevně spojovány. A kdo nám tedy takto výhodně půjčí?

Společnost CreditON

Prvním poskytovatelem, kterého si představíme, je společnost CreditON. Tu není na našem trhu nijak zvlášť popisovat, jelikož má vybudované poměrně dobré jméno i dobrou tradici. Navíc nepůsobí jenom u nás, ale působí také v několika dalších evropských zemích. I zde má velkou oblibu, a to třeba proto, že nabídne velmi zajímavé částky. Více může napovědět portál FinMoney.cz, který se zaměřuje právě na popis, ale i hodnocení půjček. Sumy u CreditON začínají na částce 500 Kč a končí až na hranici 20 000 korun českých. Splatnost této půjčky je standardní, a to v rozmezí od jednoho do třiceti dní., Samozřejmě konkrétní termín máte v rukou vždy vy, jako samotní žadatelé o úvěr.

Důležité je zmínit, jak je to vlastně s tím nejdůležitějším, a to onou bezplatnou půjčkou. Ta se vztahuje pouze na žadatele, kteří si půjčují poprvé. Limit zde samozřejmě je, a to 4 000 korun českých. Samotná splatnost poté omezena nijak omezována a tak lze bez problémů využít i onu dobu celého jednoho měsíce.

Jaké jsou obecné podmínky získání?

Co se vztahuje k oné první půjčce, tedy již víme. Nyní je důležité zmínit také konkrétní podmínky, které jsou spojeny s tím, zda bude schválena. V daném ohledu určitě není nutné mít jakékoliv starosti, jelikož hlavními podmínkami, které musíte splnit, je:

  • Věk v rozmezí 18 – 75 let
  • Vlastní bankovní účet
  • Platný doklad totožnosti
  • Společnost Zaplo

Tou druhou společností, která nám může půjčit bez úroků a poplatků, je Zaplo. I ta se specializuje na půjčky před výplatou, a to také s jistotou poměrně zajímavých částek. Ty začínají na sumě 1 000 Kč a končí na hranici 12 500 Kč. Splatnost je taktéž tradiční, v rozmezí 7 – 30 kalendářních dní. V čem je ale Zaplo také unikátní, to jsou samozřejmě samotné podmínky získání. I zde stačí plnoletost, tuzemské občanství a účet. Navíc se není třeba bát toho, že byste museli trávit čas jakýmkoliv papírováním, nebo osobními schůzkami. Kromě toho není třeba ani dokládat příjem, nebo se bát prověřování v registrech. Vše je tedy vyřízeno online, za pár minut.

To, co vás samozřejmě zajímá nejvíce, to jsou i informace týkající se oné bezplatné půjčky. I u tohoto poskytovatele má svá specifika. Rozsah částek je však o mnoho zajímavější, jelikož bez úroků a poplatků si lze půjčit až 7 000 Kč. Samozřejmě na standardní splatnost, a to až 30 dní. V daný termín poté stačí půjčenou částku vrátit a tím je vše hotovo. Vyřešíte tak veškeré finanční problémy bez toho, abyste se dostali do nových.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.