Jak rozdrtit všechny dluhy v jednom kroku?

Máte dluhy? Chcete se jich jednou provždy a rychle zbavit? Všichni slibují hory doly, ale nic z toho? My vám poradíme jednoduchý trik, jak se zbavit dluhů už napořád.

Trocha teorie na začátek

Nejprve je nutné říct, že dluhy mohou být různé. Malé, do deseti tisíc, velké, i do několika milionů, krátkodobé, se splatností okolo jednoho měsíce, dlouhodobé, s dobou splatnosti i několik let, soukromé, sjednané u soukromých ekonomických subjektů nebo u známých, a bankovní. S každým jednotlivým typem půjčky se budete vypořádávat odlišně. Proto si zde popíšeme tři postupy, jak na nejrůznější dluhy.

Krátkodobá malá půjčka od soukromého subjektu

Abyste se jednoduše zbavili finančního závazku na krátkou dobu, bude to chtít hodně radikální a rychlé řešení. V prvé řadě jsou výdaje. Ty byste měli na dobu do splacení půjčky a ještě alespoň měsíc po splacení půjčky naprosto minimalizovat. Znamená to platit pouze za to nejdůležitější, nekupovat zbytečně věci navíc, nechodit nikam utrácet a spotřebovávat zásoby, které jistě doma máte. I když se jedná skutečně o poměrně drastické opatření, rychle se dluhů zbavíte a budete moct začít nový život.

Krátkodobá nízká půjčka od banky

Naprosto stejný postup můžete použít i u krátkodobé bankovní půjčky. I když tento druh půjček bývá již na vyšší částku, i tak se jich můžete zbavit maximálním šetřením. Rozhodně si na ně však neberte další půjčky! Tak se z toho kolotoče budete totiž jen obtížně dostávat.

Dlouhodobá vysoká bankovní půjčka

Jako poslední druh půjčky, který si můžete vzít, je dlouhodobá skutečně velice vysoká bankovní půjčka. U té již jenom maximální šetření nepomůže. Bude to chtít dlouhodobé plánování a kalkulování. Každou větší investici, každý větší nákup, každé větší výdaje budete muset pečlivě promyslet. Rozhodně si však ani na splacení této půjčky neberte další úvěr!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.