Rychlá půjčka bez doložení příjmu?

Rychlá půjčka bez doložení příjmu?
Rychlá půjčka bez doložení příjmu?

Potřebujte rychle půjčit peníze, abyste zaplatili jiné dluhy nebo abyste odvrátili hrozící exekuce? Tak v tom případě si dávejte pozor na nabídky jako „rychlá půjčka bez doložení příjmů“, „rychlá půjčka bez registrů“, „půjčka na cokoliv ihned“ a podobně. Za většinou podobných nabídek se skrývají dost často nejrůznější podvody, nebo nepříliš výhodné půjčky.

Půjčky bez doložení příjmů

Obecně platí, že u menších částek – řádově do 50.000 korun už dnes nechtějí ani banky dokládat příjmy. U některých bank musíte mít vedený účet a pak po vás nechtějí doložit příjmy, jinde vám půjčí i bez bankovního účtu. Takže získat půjčku i bez doložení příjmů, již dnes není tak velký problém jako dřív, kdy banky chtěli potvrzení o příjmech i na ty nejmenší částky.

Půjčky bez dokladu o příjmech, ale s ověřením v registru

Místo potvrzení o příjmech si dnes banky ale mnohem více prověřují potenciální žadatel o půjčku v různých registrech neplatičů. Těch v současnosti existuje hned několik. V některých jsou záznamy pouze o nesplácených půjčkách a úvěrech, v jiných se evidují i informace o bezproblémově splacených půjčkách. Pro většinu bank je tak důležitější to že má člověk spolehlivou historii splácení než to jaké má příjmy.

Půjčky bez dokladu o příjmech = past na dlužníky?

Naopak mnoho jiných firem, které specializují především na nebankovní půjčky, se snaží ve svých inzerátech zdůrazňovat to, že nabízejí půjčky bez dokladů o příjmech nebo dokonce i bez ověřování dlužníka v registru. Minimálně část podobných nabídek není příliš seriózních. U dalších nabídek je zase výhoda toho, že není nutné dokládat příjmy, vykoupena tím, že jsou zde mnohem vyšší poplatky za v zřízení půjčky, nebo vysoké úroky a další sankce, pokud nastane jakýkoliv problém se splácením půjčky.

Nabídka půjček: Podívejte se na nabídku půjčky: Půjčka do 5000 Kč, zdarma a bez registru. Nebo by vás mohla zaujmout i tato nabídka: Nutně potřebuji půjčit peníze – i 150 tisíc korun!.

2 comments

  1. Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli mi můžete doporučit nějakou spolehlivou a poctivou půjčku, kde nepožadují doložení příjmu. Potřebovala bych půjčit alespoň 50000 Kč. Pracuji na ŽL (teprve půl roku) a mám dost nepravidelné příjmy. V bance nebo jinde po mě chtějí buď doložit daňové přiznání za minulý rok, a to zatím nemám nebo jiné příjmy.

    Dívala jsem se na různé nabídky, a když už někdo nabízí půjčky bez příjmu, tak jsou tam většinou lichvářské úroky nebo chtějí zastavit dům. Nemáte někdo zkušenost s půjčkou, která by byla normální (za normálních podmínek podobně jako v bance, jen bez dokazování příjmu?)

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.