S online půjčkou máte peníze ihned na účtu

Hypopůjčky
AlexanderStein / Pixabay

Dostali jste se do potíží a potřebujete peníze ihned na účet? Stojí za to zkusit prověřenou nebankovní online půjčku. Oproti bankám totiž tzv. „americké hypotéky“ od nebankovních společností nabízejí řadu výhod. Nebankovní společnosti předně kladou významně nižší nároky na žadatele – není nutné dokládat příjem za posledních několik měsíců, není také třeba přemlouvat příbuzné a známé, aby figurovali jako ručitelé.

Můžete být zaneseni i na černých listinách bank, protože do registru dlužníků se nikdo ani nepodívá. U americké hypotéky ručíte nemovitostí, a ani ta případně nemusí být vaše, pokud se domluvíte s jejím vlastníkem. Zkrátka a dobře – počítá se s tím, že jste dospělí a víte, co děláte.

Pokud potřebujete peníze naléhavě, oceníte další velkou přednost nebankovní půjčky, kterou je rychlost vyřízení. Půjčku si lze sjednat kdykoli po internetu a vzhledem k tomu, že odpadá veškeré výše uvedené papírování, máte online půjčku ihned na účtu. Velikou pečlivost však musíte věnovat výběru poskytovatele a typu úvěru. V tom vám mohou pomoci různé řebříčky sestavované spotřebitelskými sdruženími nebo portály, které se bankovnímu i nebankovnímu sektoru věnují. Pokud se vám ale nechce ztrácet další drahocenný čas porovnáváním nabídek, máme pro vás užitečný tip.

V roce 2013 Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA vyhlásilo vítězem svého testu nebankovních úvěrů Hypopůjčku od společnosti TGI Money a.s. Sdružení ocenilo zejména výhodnost úvěru a solidní přístup poskytovatele k zákazníkům. U Hypopůjčky si můžete sami na kalkulačce nastavit výši úvěru a dobu splatnosti, aby splátky odpovídaly vašim možnostem. Zažádat o ni lze po internetu vyplněním krátkého dotazníku, přičemž ani neplatíte žádné poplatky předem. O tom, jestli vaše žádost byla schválena, se dozvíte již do 24 hodin. Peníze obdržíte na účet nejpozději do 14 dní od podpisu smlouvy.

Rychlé vyřízení, nízké úročení a solidnost poskytovatele dělají z Hypopůjčky rozumné řešení vaší svízelné situace.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.